Dva kováři ve městě Lysolaje

Kovářství Dva kováři

Dva kluci - otec a syn. Starší z dvojice odmaturoval již před spoustou let, a proto má spoustu zkušeností. Mladší je teprve na prahu pracovního života, má mladický elán a pohled na věc také svůj. Umělecké zpracování kovu kombinujeme se sklem a zároveň se dřevem. Všechny naše kované výrobky jsou krásné, propracované, originální a určitě se bez nich neobejdete. Do party jsme přivítali Lenku, která vytváří krásné vitráže a zároveň se stará o chod těchto stránek.

Kované doplňky pro interiér

Kované bytové doplňky (svícny, kované hodiny, držáky na papírové utěrky, držáky na toaletní papíry, různé věšáčky na cokoliv, krbové nářadí, různé petlice a vše na co si vzpomenete)

Kované prvky pro domy

Vyrábíme kované mříže, kované brány, ploty, oplocení, kované zábradlí, panty a další kované výrobky. Děláme od plánů až po realizace projektu. V případě zájmu může být váš projekt exkluzivní jen pro vás. 

Pro zahradu a krb

Vyrábíme na zakázku originální krbové doplňky jako krbové nářadí, koše na dříví, grilovací rošty, špízové jehly). Novinkou jsou zapichovací držáky na skeničky, na pivní lahev, na lahev vína....

Zařízení restaurace, vybavení obchodů

Pro restaurace a stylové obchody v našem kovářství vyrobíme sérii kovaných doplňků např. vývěsní štíty, nápisy, znaky, stoly, židle, pulty, bary, panty, kliky, zvonky, různé mřížky do vinoték.

Vyrábíme dle vlastních návrhů, jsou to tudíž autorské výrobky. Proto žádáme o dodržování autorských práv.Máte jiný nápad? Napište nám, na realizaci se domluvíme.

Dva kováři www.dvakovari.cz

Naši uživatelé

Jsou všichni kdo mají rádi řemeslo. Zároveň kvalitní a krásné výrobky. Naše věci jsou trvanlivé, i po letech vypadají stále jako nové. 

     

                 

      
© 2013 Dva kováři - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop