Kovářství Dva kováři

Kdo jsme? Dva kluci – otec a syn. Starší z dvojice s kovařinou začal již před spoustou let, a proto má mnoho zkušeností. Mladší je teprve na začátku svého pracovního života, ale nechybí mu elán a vlastní pohled na věc. A to není vše! Do party jsme přivítali také Lenku, která vytváří krásné vitráže, šperky a další výrobky ze skla.

Jaká je naše práce? Umělecké zpracování kovu kombinujeme se sklem a se dřevem. Všechny naše výrobky jsou poctivé, propracované a originální. Děláme vše od plánů až po realizace celých projektů. 

 

Co nabízíme?

  • Kované bytové doplňky: svícny, kované hodiny, držáky na papírové utěrky, držáky na toaletní papíry, věšáčky, petlice a mnoho dalšího.
  • Kované prvky pro domy a zahrady: kované mříže a brány, ploty, zábradlí, panty, kliky, zvonky, zapichovací držáky na skleničky, pivní lahve nebo na lahve vína a podobně. 
  • Kované výrobky pro grily a krby: grilovací rošty a špízové jehly, krbové nářadí, koše na dříví a další originální doplňky.
  • Kované vybavení restaurací a obchodů: vývěsní štíty, nápisy, znaky, stoly, židle, pulty, bary či různé mřížky do vinoték.
  • Výrobky ze skla: vitráže, šperky.

Pokud máte jiné přání, napište nám, na realizaci se domluvíme.

 

FOTOGRAFIE

     

                 

      

 

 

 

Kontakt

Dva kováři

dvakovari@seznam.cz

Václav Zavřel
Rozvojová 252/3
Praha 6
16500

Václav Zavřel: 774071792Lenka Zavřelová: 775071792

IČ 60105003

Vyhledávání

Štítky

© 2013 Dva kováři - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop