Dva kováři ve městě Lysolaje

Kovářství Dva kováři

Dva kluci - otec a syn. Starší z dvojice s kovařinou začal již před spoustou let, a proto má mnoho zkušeností. Mladší je teprve na začátku svého pracovního života, ale má mladický elán a svůj pohled na věc. Co děláme? Co je naší prací? Umělecké zpracování kovu kombinujeme se sklem a se dřevem. Všechny naše kované výrobky jsou krásné, propracované, originální a určitě vám budou k užitku. A to není vše! Do party jsme přivítali Lenku, která vytváří krásné vitráže.

Kované doplňky pro interiér

Nabízíme Kované bytové doplňky  - svícny, hodiny, držáky, různé věšáčky na cokoliv, petlice, krbové nářadí - prostě vše na co si vzpomenete.

Kované prvky pro domy

Vyrábíme kované mřížě, ploty, brány, oplocení, zábradlí a další kované výrobky. Děláme vše od plánů až po realizaci projektů

Pro zahradu a krb

Vyrábíme na zakázku originální krbové doplňky jako krbové nářadí, koše na dříví, grilovací rošty, špízové jehly). Novinkou jsou zapichovací držáky na skeničky, na pivní lahev, na lahev vína....

Zařízení restaurace, vybavení obchodů

Pro restaurace a stylové obchody v našem kovářství vyrobíme sérii kovaných doplňků např. vývěsní štíty, nápisy, znaky, stoly, židle, pulty, bary, panty, kliky, zvonky, různé mřížky do vinoték.

Vyrábíme dle vlastních návrhů, jsou to tudíž autorské výrobky. Proto žádáme o dodržování autorských práv.

 

 

Máte jiný nápad? Napište nám, na realizaci se domluvíme.

Dva kováři www.dvakovari.cz

Naši uživatelé

Jsou všichni kdo mají rádi řemeslo. Zároveň kvalitní a krásné výrobky. Naše věci jsou trvanlivé, i po letech vypadají stále jako nové. 

     

                 

      
© 2013 Dva kováři - Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode E-shop